אור מנעולן

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר על ידי מנעולן

החלפת דלת צילינדר הוא תהליך שניתן לבצע על ידי מנעולן מקצועי. התהליך יכלול הסרת הצילינדר הישן, התקנת החדש ולאחר מכן החלפת המנעול.
יש לכם תקלה בדלת אור מנעול אשמח לעזור לכם החל מ מחיר החלפת צילנדר 150 ש"ח חייג עכשיו לאור אשמח לסייע לכל שאלה 072-3717370

תהליך החלפת דלת צילינדר אינו מסובך במיוחד ויכול להיעשות על ידי כל מי שיש לו ידע בסיסי כלשהו במנעולים ומפתחות. הכלים היחידים הנדרשים הם מברגים, פלייר ומפתח ברגים. עם זאת, תמיד עדיף להזמין מומחה שיעשה זאת עבורך כדי למנוע נזקים או בעיות עם מנעול הדלת שלך.

החלפת דלת צילינדר היא בעיה נפוצה עבור בעלי בתים רבים. זה יכול להיות קשה למצוא את הפתרון המתאים לדלת שלך, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על זה.

ראשית, אתה צריך לדעת איזה סוג של החלפת דלת צילינדר אתה צריך. ייתכן שתצטרך צילינדר מנעול חדש או רק צילינדר מפתח חדש. אם המנעול שלך שבור, תצטרך גם להחליף את המנעול ואת לוחית הפגיעה.

טעות נפוצה היא לא להחליף את כל החלקים הדרושים. לדוגמה, אם רק תחליף את צילינדר המפתח ולא את המנעול, אז מישהו עדיין יכול להיכנס באמצעות מפתח ישן שמתאים למנעול הישן שלך. אם זה קורה, אז כל מי שיש לו מפתח ישן יכול להיכנס לבית שלך ללא צורך.
החלפת צילינדר

מהן הסיבות השכיחות להחלפת צילינדר?

הסיבות הנפוצות להחלפת צילינדר כוללות נזק לצילינדר, חלודה או בלאי.

צילינדר הוא מכשיר המשמש לפתיחה וסגירה של דלת. הסיבות הנפוצות ביותר להחלפת צילינדר הן בלאי, חלודה או נזק לצילינדר.

ישנם שני סוגים עיקריים של צילינדרים: צילינדרים מחוררים וצילינדרים חישוקים. לצילינדרים יש פיר אנכי שעובר דרך קצה הדלת ומתחבר למנעול בקצה אחד בעוד שצילינדרים של שפה מחוברים לשני צידי משקוף הדלת.

ישנן סיבות רבות שיגרמו להחלפת צילינדר לדלת. לדוגמה, אם הדלת לא נסגרת כמו שצריך או אם התפס לא עובד, אז אולי הגיע הזמן להחליף את הצילינדר.

ניתן להחליף צילינדר לדלת גם אם הוא ניזוק בשריפה או מאסון טבע אחר. ניתן להחליף אותו גם כאשר מישהו מנסה לבעוט בדלת ולפגוע בה.

כמה עולה החלפת צילינדר?

צילינדר לדלת הוא מכשיר מכני בעל יכולת לנעול ולפתוח דלת. הוא מופעל בדרך כלל על ידי סיבוב הכפתור או הידית, המסובבים את הפיקה שמתחברת ומנתקת את בורג הבריח.

החלפת צילינדר לדלת יכולה להתבצע בשתי דרכים:

1) אתה יכול להחליף אותו באחד זהה מחנות לחומרי בניין.

2) אתה יכול לתת למנעולן לעשות זאת עבורך.

אם תבחר להחליף את צילינדר הדלת הישן שלך באחד מחנות לחומרי בניין, אז זה יעלה כ- 50 ש”ח ל 250 ש”ח להתאמה מדויקת לפעמיים המנעול מאוד יקר יש לקחת בחשבון כאשר מדובר מנעולים מורכבים המחיר יכול לעלות יותר 250 ש”ח, אבל אם יש לך מנעולן שיעשה זאת עבורך אז זה יעלה בערך ש”ח 150 -250 ש”ח להחלפת המנעול לא כולל החומר של המנעול צילנדר תלוי איזה סוג של דלת מדובר.

צילינדר לדלת הוא חלק מהדלת המשמש לנעילה ולפתיחה של הדלת. ניתן להחליפו למקרה שהוא נפגם או נשבר. צילינדר דלת חדש יכול לעלות בין 35 ל-170 דולר.

עלות צילינדר חדש לדלת תלויה בגורמים שונים כמו המותג, הדגם, החומר ותכונות הצילינדר.

מה השיקולים בהחלפת צילינדר?

מאמר זה יראה לכם שלושה שיקולים להחלפת צילינדר בדלת.

 1. סוג דלת
 2. סוג צילינדר
 3. כלים דרושים

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא סוג הדלת. סוגי הדלתות הנפוצים ביותר הם מתכת חלולה, עץ מלא ופיברגלס.

השיקול השני הוא סוג הצילינדר. צילינדרים מסווגים בדרך כלל לפי האם הם משתמשים במנעול חור או בנעילת חישוק, ולפי סוג המנעול שבו הם משתמשים. לדוגמה, אם יש לך צילינדר שקע עם מנעול בריח, אז תצטרך להחליף אותו בצילינדר שקע אחר עם מנעול בריח.

השיקול השלישי הוא גובה הרכבה. תצטרך למדוד את הגובה מהרצפה למקום שבו אתה רוצה את ידית הדלת כדי לברר באיזה גובה תושבת ההרכבה תצטרך עבור הצילינדר החדש שלך.

כל כמה זמן צריך להחליף צילינדרים בדלתות?

יש להחליף את אורך הצילינדר בהתאם לסוג הדלת שבה הוא נמצא. לדוגמה, אם הדלת נמצאת באזור עם תנועה רבה, יש להחליף אותה לאחר שישה חודשים. אם הדלת נמצאת באזור שאינו מקבל כל כך הרבה תנועה, אזי היא יכולה לעבור עד תשעה חודשים מבלי להחליף אותה.

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה. ישנם גורמים רבים שתורמים לתשובה, כמו איכות הדלת והצילינדר, סוג המנעול והבריח והאם קיימת או אין לוחית שביתה על הדלת.

בחירת מנעולן להחלפת צילינדר

כאשר בוחרים מנעולן להחלפת צילינדר, חשוב לוודא שהם בעלי רישיון, ערובה ומבוטחים

חשוב לוודא שהמנעולן שתבחרו רשום בעמותה מוכרת. זה יבטיח שיש להם את הכישורים וההסמכות הנכונות לבצע את העבודה.

כמו כן, חשוב לקבל הצעת מחיר ממנעולנים שונים לפני קבלת ההחלטה הסופית. אתה יכול להשתמש בכלים מקוונים כגון מפות גוגל או Yelp כדי למצוא ביקורות על חברות שונות באזור שלך.

מתי יש צורך להזמין מנעולן

כאשר אתם צריכים להזמין מנעולן שיחליף את הצילינדר לביתכם, עדיף שיהיה לכם מפתח רזרבי בהישג יד. בדרך זו, הם יכולים לעשות העתק מדויק של המפתח ולאחר מכן להחליף את הצילינדר במפתח זה.

תהליך זה אינו מסובך ומנעולנים רבים מציעים שירות זה. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אליהם, להסביר את מצבכם ולתת להם אישור להיכנס לביתכם לצורך תיקונים.

מנעולנים לא מיועדים רק כאשר איבדת את המפתחות שלך. ניתן לקרוא להם גם להחליף צילינדר בבית.

המנעולן יצטרך להגיע אליכם הביתה והוא יביא איתו את כל הכלים שהם יצטרכו כדי לבצע את העבודה. לאחר מכן, המנעולן יוריד את הצילינדר הישן, יתקין את החדש וירכיב את הכל מחדש.

כמה זמן בדרך מחליפים?

צילינדרים לדלת מוחלפים בדרך כלל כאשר הם מתחילים לדלוף או להיות קשים מדי לסובב.

צילינדר לדלת הוא צילינדר המשמש לנעילה ולפתיחת נעילה של דלת. לרוב הוא ממוקם בחלק הפנימי של הדלת, עם חור מנעול או ידית מבחוץ.

תהליך החלפתו לוקח בדרך כלל כשעה, אך זה יכול להשתנות בהתאם לסוג הצילינדר שיש להחליף.

הזמן האופייני להחלפת צילינדר לדלת הוא בין 15 ל 60 דקות תלוי בסוג הדלת המנעול האם הוא מורכב .

חשוב להצטייד בכלים הנכונים

ולדעת מה אתם עושים בעת החלפת צילינדר לדלת. אם אתה לא בטוח, אז עדיף להזמין איש מקצוע.

כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע בתחום של החלפת מנעולים תתקשר 3 בעלי מקצוע בתחום חשוב לבצע סקר קצר של טלפונים לשאול שאלות פשוטות האם הוא מסוגל לבצע את עבודה לשלוח במקביל תמונה של סוג התקלה של הצלינדר לשאול תוך כמה זמן מידע עם ניסיון בתחום ואם מדובר בעבודה מורכבת מאוד יקרה לבקש המלצות.

כאן נכס לתמונה אור מומחה לכל סוגי עבודות תוכלו להתקשר להתייעץ איתו על כל סוג של החלפת מנעולים מדלת רב בריח פלדלת זכוכית התקשר עכשיו 052-3717370

סיבות להחליף מנעול צילינדר

מנעולי צילינדר הם סוג של מנעול שלעיתים קרובות צריך להחליף מסיבות שונות. הסיבות להחלפת מנעולי צילינדר עשויות להשתנות מהיותם שבורים או שאינם פועלים יותר, וכלה ברצון הבעלים לעדכן את מראה הדלת שלו.

השלב הראשון בהחלפת מנעול צילינדר הוא הסרת הישן. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש במברג ופתיחתו. השלב הבא הוא התקנת החדש במקומו על ידי הברגה עם מברג ואז סיבובו כדי לנעול אותו למקומו.

מנעולים גליליים הם סוג המנעולים הנפוץ ביותר. הם משמשים על סוגים רבים של דלתות, מבתים ועד בנייני משרדים.

 • ניתן להתפשר עליהם בקלות על ידי בחירת מנעולים והתקפות פיזיות אחרות.
 • למנעולי צילינדר אין תכונות מתוחכמות כמו זיהוי ביומטרי או גישה למקלדת.
 • למנעולי צילינדר יש פחות אבטחה מאשר סוגים אחרים של מנעולים כמו בריחים ומערכות כניסה ללא מפתח.

גרים באזור המרכז הארץ תוכלו להזמין את אור מנעולן גם באזורים:

תהליך החלפת הצילינדר

מחירון החלפת צילינדר

סוג עבודהמחירמידע על עבודה
החלפת צילינדר רב בריחהחל מ  150 ש"חהגעה לעבודה של החלפת מנעול של צילינדר של דלת רב בריח פריצה שקטה ומהירה לדלת.
החלפת צילינדר מנעול כספת עליוןהחל מ 200 ש"חדלת רב בריח החלפת צלינדר של דלת מנעול כספת החלפת הצילנדר התחתון.
החלפת צילינדר מנעול עץהחל מ 200 ש"חשירותי החלפת מנעול צילנדר לדלת מעץ בבית ישן החלפה מהירה ללא נזק תוך 20 דקות בוצע החלפה.
פריצת והחלפת צילינדר לדלת פלדלתהחל מ 270 ש"חלוקח התקשר מגוגל הגעתי אליו תוך 30 דקות פריצת דלת פלדלת בבית פרטי החלפת הצילינדר בדרך בוצע גם כיוון הדלת הכל עובד פיקס.

שאלות נפוצות בהחלפת צילינדר

עלות החלפת צילינדר בדלת יכולה להשתנות בהתאם לסוג הדלת, גודל ואיכות הצילינדר וכל עבודה נוספת שתדרש להשלמת העבודה.

טווח מחירים:

ש”ח 150 ש”ח – 200 ש”ח לדלת בגודל סטנדרטי עם צילינדר באיכות סטנדרטית.

250 ש”ח – ש”ח 350 לדלת אוברסייז או בהזמנה אישית עם צילינדר משודרג.

חשוב לשקול את הנקודות הבאות לפני קבלת החלטה:

 • עלות תיקונים והחלפה.
  סוג המנעול בשימוש.
 • רמת האבטחה הנדרשת.
  המיקום והנגישות של הדלת, למשל אם היא קרובה ליציאה או לא, אם היא מובילה החוצה או לא.
החלפת צילינדר היא הליך שבו מוציאים מהמנוע את הצילינדר הישן והבלוה ומוחלף בחדש. התהליך יכול להתבצע בשתי דרכים: דרך החלק העליון של המנוע או דרך החלק התחתון של המנוע. השלב הראשון בהחלפת צילינדר הוא הסרת כל החלקים המחוברים אליו, כגון בוכנות ושסתומים. לאחר הסרת החלקים הללו, תהיה לך תצוגה ברורה של היכן מתחבר הצילינדר לבלוק המנוע שלך. אם אתה צריך להחליף את ראש הצילינדר שלך, אז תצטרך להסיר אותו תחילה לפני הסרת הצילינדר הישן שלך. אם לא, דלג על שלב זה והמשך בהסרת הצילינדר הישן שלך.

לאור המנעול יש ניסיון רב בתחום החלפת צילינדר לכל סוגי הדלתות במחירים הטובים ביותר הגעה מהירה מאות לקוחות מרוצים בתחום תשלחו תמונה קבלו הצעת מחיר מהירה ללא הפתעות.

צריכים מנעולן אמין ומקצועי?