אור מנעולים מנעולן מוסמך

תיקון דלתות

 

במידה ואתם זקוקים לתיקון הדלת שלכם יש לפנות לבעל מקצוע ולא לנסות לתקנה לבד שכן תוכלו לגרום לנזק גדול יותר, אובדן ערך הדלת וכן הוצאות נוספות להחלפת הדלת הנוכחית.

ישנו מגוון רחב של סוגי דלתות ואותו בעל מקצוע חייב להכיר ולהתמחות בכל הסוגים על מנת שיוכל לפתור את התקלה במהירות מבלי לגרום נזק מיותר לדלת, במידה והטכנאי יתקן דלת אחת כפי שמתקנים את האחרת הוא עלול לגרום לנזק מיותר לדלת שלכם, לכן יש צורך לבצע תיקון דלתות ע"י מנעולן מקצועי.

תיקון דלתות רב בריח

פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים לכל סוגי הדלתות של רב בריח כגון: דלתות פלדלת ישנות וחדשות כאחד וכל סוגי הדלתות של חברת פלדלת המעוצבות והדקורטיביות, הגבהת דלת שנפלה ונוגעת ברצפה, כיוון צירים לדלת רב בריח, הגבהת סף דלת ועוד.

תיקון דלתות
תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלתות אלומיניום

כיוון דלתות אלומיניום, החלפת פרופילים חסרים במידת הצורך, כיוון דלתות שנוגעות ברצפה, החלפת זכוכיות שבורות לדלתות אלומיניום, השלמת פרופילים שאבדו או נשברו ,התקנת מחזיר דלת עליון והתקנה או החלפה למנעול חשמלי.

תיקון דלתות זכוכית

החלפת צירים בדלתות זכוכית, החלפת משאבות ריצפה מכל הסוגים לדלתות זכוכית, הדבקת פס איטום לדלתות זכוכית, התקנת מחזירי דלת עליונים עם מתאם מיוחד לדלת זכוכית, כיוונים של דלתות שלא נסגרות כראוי, טיפולי תחזוקה שוטפת לדלתות זכוכית.

תיקון דלתות זכוכית חייב להתבצע ע"י מנעולן מוסמך. דלת זכוכית עדינה מאוד ויכולה להישבר לרסיסים בשניות.

יש צורך לבצע את העבודה בזהירות רבה וכמובן שעדיף לבחור באדם המקצועי לכך.

תיקון דלתות הזזה מעץ

דלתות הזזה יושבות על גלגלים ומסילות,לכן יש צורך להחליף אותם או לתקן אותם במידה וניתן.

תיקון דלתות הזזה הנמצאות בתוך כיס קיר, תיקון שברים בדלתות עץ, כיוונים ומנעולי נעילה מיוחדים לדלתות הזזה מעץ במרפסות.

תיקון דלתות עץ

פריצה והחלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות, הוספת מגן מים חיצוני לשני ציידי הדלת נגד רטיבות וקילוף בעץ, שינוי מיקום צירים לדלתות עץ שנפלו, החלפת זכוכיות בדלתות עץ וקיצור דלתות עץ שנוגעות ברצפה.

כל תיקוני הדלתות מתבצעים על ידי אור מנעולן, מנעולן מוסמך עם ניסיון רב בתחום המנעולים והדלתות.

מתמחה בתיקון כל סוגי הדלתות, הודות לצבירת הניסיון הרב בתחום אנו נמצא את התקלה במהירות, נדע לאבחן את הבעיה לעיתים אף טלפונית, נגיע במהירות למקום ונעשה עבודה מקצועית, יעילה ויסודית כך שתהיו מרוצים לכל אורך התהליך.

אז להבא כשיש בעיה עם הדלת, בין אם זו דלת הכניסה, דלתות של חדרים, דלת המרפסת או כל סוג אחר אל תמהרו להחליף אותה או לשבור את הראש מה לעשות אתה, פנו אלינו ותוכלו לחסוך מאות שקלים, זמן והרבה טרטורים.

תיקון דלתות עץ
תיקון דלת פנדור
תיקון דלת רשפים
תיקון דלת שריונית חסם
תיקון דלת דלתות חמדיה
תיקון דלת פלרז