תיקון מנעול לדלת פנים

אור מנעולן מומחה תיקון מנעול לדלת פנים החלפת מנעול בדלת פנימית עלולה לגרום למגוון רחב של בעיות.
במאמר זה נדון כיצד לבחור ידית חדשה לדלת, לתקן מנעול ולשלם למנעולן לאחר סיום העבודה.
החלפת מנעול בדלת פנים יכולה להיות פרויקט מאתגר, אך אם תבצע את השלבים הבאים, תוכל לטפל בזה בעצמך. תיקון מנעול לדלת פנים הוא תהליך פשוט יחסית.

החלפת מנעול בדלת פנימית עלולה לגרום לבעיות מנעול

החלפת מנעול בדלת פנים יכולה להוביל למספר בעיות. בעוד שבעיית מנעול קלה עשויה להיות קלה לתיקון, בעיות חמורות יותר עשויות לדרוש עזרה של מנעולן. השלב הראשון בתיקון מנעול הוא איתור הברגים. לא צריך להיות מרווח של יותר מרבע אינץ' בין הדלת לצילינדר המנעול. לאחר מכן, אתה יכול להתחיל בתהליך של הסרת גוף המנעול.

במקרים רבים, בעיה זו אינה מסכנת חיים, אך עלולה להיות מתסכלת. המנעול יכול להתרופף עקב שימוש וזמן. כאשר זה קורה, הידית או הכפתור ירגישו מתנדנדים, והמנעול לא יוכל להיצמד. הדלת עשויה להיפתח גם אם מנגנון הנעילה אינו מאובטח. אם זה קורה, התקשר למנעולן לסיוע חירום. למרבה המזל, אם הבעיה היא קלה, התיקונים יהיו מהירים וקלים.

בעת החלפת מנעול בדלת פנים, הקפד להשתמש במפתח הנכון. מפתחות ומנעולים ישנים יכולים להתבלות עם הזמן. הם עלולים להישבר בתוך המנעול אם תנסה שוב ושוב לפתוח או לנעול את הדלת. אם זה המקרה, ייתכן שיהיה צורך להחליף את המנעול. גם החלפת מנעול בדלת פנים עלולה לגרום לבעיות מנעול. מפתח שבור יקשה על פתיחת הדלת, כך ששימוש בצבת חוט מחט כדי לחלץ אותו יכול לעזור מאוד.

לוחית שביתה או בריח לא מיושרת היא סיבה שכיחה נוספת לבעיות במנעול הדלת. מנעולים אלו עלולים להיפתח ולהשאיר את הבית או המשרד שלכם חשופים לפריצות. את הבעיה הזו ניתן לתקן בקלות על ידי מנעולן מקצועי, אך אם אינכם מרגישים בנוח עם תיקונים כאלו, תוכלו גם לנסות לעשות זאת בעצמכם. אם אתה בטוח שאתה מסוגל לבצע את העבודה בצורה נכונה, אתה יכול לפרק את המנעול ולהחליף אותו.

מחכה למנעולן שיגיע

אם אתה צריך לתקן מנעול בדלת פנים, יש כמה דברים שאתה צריך לעשות בזמן שאתה ממתין. לדוגמה, אם ננעלתם מחוץ לרכב, המקום הטוב ביותר לחכות בו הוא בלובי של בית עסק סמוך. אתה יכול גם להתקשר לחבר או לבן משפחה שיחכה איתך. בזמן שאתה מחכה, נסה למצוא משהו לעשות שיעסיק את דעתך.

הקפידו לבחור מנעולן מורשה לפני שאתם מתקשרים. קרא ביקורות והתייחסויות של לקוחות כדי להימנע מקריעה. אל תחתום על חשבונית ריקה. במידת האפשר, הסבירו למנעולן את מצבכם ושאלו האם טיפלו בעבר בבעיה דומה. הקפד לספר להם אם הם תיקנו בעיות אחרות או התקינו מערכות דומות. אם אינך מוצא חומרי עזר באינטרנט, דבר עם המנהל בחנות לחומרי בניין בשכונה שלך. הקפידו לבדוק את ביטוח המנעולן לפני העסקתם, ולבדוק את זיהוים בהגיעם.

אם אינך מצליח להסיר את המנעול, תוכל לפרוץ פנימה על ידי פריצת החלון כדי לקבל גישה. זה יכול להשאיר את החפצים שלך ללא הגנה. קריאה למנעולן לתיקון מנעול בדלת פנים היא אופציה בטוחה יותר ותבטיח שהבית או העסק שלכם יהיו מאובטחים. ואם אין לכם את הכלים המתאימים לעשות את העבודה, אתם עלולים בסופו של דבר לפגוע במנעול ולהרוס את הבית שלכם.
צריכים להזמין מנעולן אמין ומקצועי באזור המרכז – וגם באזור מנעולן בגבעתייםמנעולן בבאר יעקב שירות מהיר ומקצועי

מציאת ידית חלופית לדלת

אם מנעול הדלת הפנימית שלכם זקוק לידית החלפה, תוכלו לרכוש דגם דומה מהום דיפו או מבית Loewes. לכפתורים הללו יש מנעול קטן שסובב על ידי לחיצה על כפתור או מפתח במרכז הידית. כדי להחליף את ידית הדלת, תחילה עליך להסיר את הישנה ולהבריג את מנגנון הבריח. לאחר מכן, החלק את החדש דרך מנגנון הברגים הקיים. תהליך זה בדרך כלל אינו כואב והוא זול יחסית.

חלק מלוחות הכיסוי נצמדים למקומם, בעוד שלאחרים יש חריצים שניתן לנפות אותם. חלקם מחוברים ללוחית הכיסוי ומוברגים למקומם. תפס ידית הדלת מוסתר בדרך כלל על ידי לוחית הכיסוי. כדי להסיר את הידית הישנה, ​​עליך לשחרר את הידית. במקרים מסוימים, אתה יכול להשתמש באיזמל כדי להתאים את העומק או הצורה של הידית הישנה. כמה תפסי ידית מוברגים במקום להיות מוברגים.

כאשר אתה מחליף את הידית, אתה צריך למצוא היכן הורכבה הידית. הברגים חשופים בדרך כלל, לכן עליך למצוא אותם לפני שתנסה להדק אותם. אם אתה מחליף ידית ישנה, ​​עליך לשחרר את בורג הסט תחילה. לאחר מכן, תוכל להסיר את הידית על ידי משיכתו מהציר. לחלופין, אתה יכול לנסות לגבות את הידית כך שהציר יהיה בגובה גוף הידית.

ללא קשר לשיטה בה תבחרו להחלפת הידית, חשוב למצוא ידית שתתאים לדלת שלכם. לרוב, לרוב הדלתות יש מידות סטנדרטיות התואמות לסוגי הידיות הקיימות בשוק. בצעו מידות של הדלת, והקפידו לדעת האם הידית החלופית תתאים למנעול שקע או מנעול רגיל. לא כל הידיות יתאימו עם חומרת הדלת הקיימת שלכם, לכן עליכם לבדוק את המידות והמפרטים לפני רכישת ידית חדשה.

הגדלת החתך של לוחית המכה כדי לאפשר יותר מקום לתפס לנוע דרכה

קשה לפתוח ולסגור דלת פנים לא מיושרת, אבל אתה יכול לשפר את היישור של דלת הפנים שלך על ידי הגדלה של החתך של הלוח הפוגע. אם החתך קטן מדי, אתה יכול להשתמש בקובץ מתכת כדי להגדיל אותו. בחרו קובץ חצי עגול למטרה זו. לאחר מכן, החלק את התפס דרך החור שהוגדל לאחרונה ללא קושי רב.

במקרה של דלת פנים שאינה ניתנת להסרה, ניתן להגדיל את החתך בפלטת השביתה כדי לפנות מקום גדול יותר עבור התפס לנוע דרכה. לשם כך,
הסר את לוחית המכה והשתמש בקובץ מתכת כדי לחתוך כל מתכת נוספת.
אתה אמור להיות מסוגל לראות את התפס נע בחופשיות דרך החור החדש. ברגע שהחור החדש גדול יותר, אתה יכול להתקין מחדש את לוחית השביתה.

כאשר מגדילים את החתך של הצלחת הפוגעת כדי לפנות מקום נוסף לתפס לנוע דרכה,
תמיד כדאי לשים לב לחומר ולעובי המסגרת.
אתה יכול גם להשתמש בסכין שימוש כדי לשבור חתיכת עץ קטנה מפני השטח של צלחת השביתה וליצור נקיק עבור אזמל. לבסוף, אתה יכול להשתמש באיזמל כדי לשחרר את פיסת העץ וליצור את הטריז שדרכו התפס ינוע.

אם אתה לא אוהב את האופן שבו התפס ממוקם, אתה יכול לכוונן את לוחית הלחיצה כדי להפוך אותה לנוח יותר.
אתה יכול גם לכוונן את החתך של לוחית המכה כדי לאפשר יותר מקום לתפס לנוע דרכה. החתך צריך להיות בסנטימטר אחד גדול יותר מהמקור, אך הקפד לפעול לפי ההנחיות.

נושא הכתבה