אור מנעולן

החלפת מנעולים

אם המנעולים שלכם נפגעו בפריצה, מומלץ לשקול מפתח מחדש של המנעולים. תהליך זה הוא אופציה חסכונית ועושה שימוש בגוף המנעול הקיים. זה אמנם דורש תיקון כמה דברים, אבל לאחר השלמתו, זה יפעל עם מפתח חדש. להלן כמה טיפים שכדאי לזכור בעת מפתח מחדש של מנעול:

החלפת מנעולים על ידי מנעולן

ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כאשר אתם צריכים החלפת מנעולים על ידי מנעולן. סוג המנעול שברשותכם, גודל הדלת ותעריף המנעולן ישפיעו על המחיר. רוב עבודות החלפת המנעולים מבוצעות תוך עשר עד חמש עשרה דקות. עם זאת, המחיר יכול להיות גבוה יותר או נמוך יותר, תלוי בסוג המנעול וכל שינוי הדלת הנדרש. לדוגמה, אם אתה צריך להחליף את המנעולים בדלת הכניסה שלך, מנעולן מקצועי עשוי לגבות יותר מהעלות של החלפת מנעול טיפוסית.

מפתח מחדש הוא אפשרות טובה בהחלפת מנעולים, במיוחד אם אתה צריך מספר מנעולים לבית שלך. מפתח מחדש של מנעולים כרוך בהחלפת מנגנון הנעילה המכני כדי למנוע מהמפתחות הישנים לפעול בחדש. למרות שזה עשוי להיראות כמו תהליך פשוט, התהליך יכול להיות מורכב עבור אדם לא מאומן. אם יש לך מספר מנעולים ואתה זקוק למפתחות חדשים לעתים קרובות, מפתח מחדש הוא אפשרות טובה יותר. עם זאת, מפתח מחדש של מנעול אינו זול, אז כדאי לדבר עם מנעולן כדי לקבוע מה הכי טוב למצב הספציפי שלך.

החלפת מנעולים לדלת צילינדר

השלב הראשון בהחלפת מנעול דלת צילינדר הוא להסיר את כל מכלול התפס והצילינדר משפת הדלת. לשם כך, הברג את ידית הדלת וגזרה, ולאחר מכן סובב את הידית או הידית כדי לשחרר את הברגים המחזיקים את המנעול במקומו. הכנס מברג שטוח לציר המרכזי של הצילינדר. סובב את הצילינדר נגד כיוון השעון עד שהמנעול פנוי. החריץ המרובע במארז הפנימי צריך ליישר קו עם מרכז הגליל.

אתה יכול גם לנסות להסיר את מנעול החישוק אם תרצה להחליף אותו. כדי להסיר את הצילינדר, הברג את לוחית השמירה המתכתית, אשר עשויה להיות מוברגת לתוך גוף המנעול. לאחר מכן, יש לשחרר את הצילינדר מתיק המנעול. חזור על התהליך עם צילינדר חדש. כדי להחליף את הצילינדר, חזור על תהליך הפירוק של הגליל השני.

החלפת מנעולן במהירות

קל מאוד להחליף את המנעולים בבית, כל עוד אתה יודע מה אתה עושה. רוב חנויות החומרה, כולל Lowe's, Ace Hardware ו-The Home Depot, נושאות את מותגי המנעולים הנפוצים ביותר. בעל בית טוב יכול להחליף את המנעולים שלו בעזרת מברג פיליפס. אם לא נוח לכם להחליף את המנעולים בעצמכם, התקשרו למנעולן. הם יכולים גם לתכנת את המנעולים שלך כך שיתאימו למפתחות שונים.

מנעולים רבים עלולים להינזק עם הזמן. החלפתם יכולה להיות תרגיל יקר אם לא תבחר את המנעולים הטובים ביותר. מנעולן יכול לעזור לכם לבחור את המנעולים הנכונים המאובטחים ביותר. מנעולים הם קו ההגנה הראשון שלך, ולכן חשוב לשנות אותם בעת הצורך. תוכלו לעשות זאת בעצמכם תוך מספר דקות, או להזמין מנעולן לעבודה. הנה כמה טיפים למפתח מחדש של המנעולים שלך.

אם המנעולים שלך שבורים או פגומים ללא תיקון, כדאי לשקול להחליף אותם. במהלך פריצה, פורצים עלולים להרוס את המנעולים שלכם באמצעות ברזלים. אם קשה להשתמש בהם, סביר להניח שהם ניזוקו. אם הם חלודים או שקשה להפוך אותם, תרצה להחליף אותם. מנעולן מקצועי יוכל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת לעבודה. בניגוד לשירותים אחרים, מנעולנים משתמשים בציוד מיוחד כדי למפתח מחדש את המנעולים שלך. מנעולן יכול לבצע כפילויות רבות ככל שתצטרך. כתזכורת, חלק תמיד מפתחות חדשים לאנשים מהימנים.

החלפת מנעולים לאחר פריצה

החלפת מנעולים לאחר פריצה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. למרות שאתה עשוי להיות מכוסה על ידי ביטוח הדירה שלך, לעתים קרובות הוא איטי להגיב ואולי לא מכסה את עלות החלפת המנעולים. אם אתם חוששים מפריצה ורוצים להבטיח שהרכוש שלכם יהיה הכי מאובטח שאפשר, כדאי לשקול להחליף את כל המנעולים, כולל אלו שהובילו לפריצה. זה יעזור לשמור על בטיחות הבית שלך בזמן שאתה פותר את הבעיות המשפטיות והביטוחיות.

שימוש בכוח בפריצה עלול לפגוע במכניקה של המנעול, ולגרום לו להיות מועד יותר לתקלות ופריצות. יתרה מכך, ייתכן שהמפתחות נפלו לידיים הלא נכונות ואולי נגנבו תוך כדי. לכן, חיוני להחליף את כל המנעולים, כולל אלה המובילים לדלתות החיצוניות. החלפת המנעולים מומלצת גם אם הנכס שלכם אינו מאובטח באזעקה טובה.
החלפת מנעולים

איך מחליפים צילינדר לדלת

אם יש לך מנעול שבור ואתה לא בטוח כיצד להחליף אותו, בצע את השלבים הפשוטים הבאים להחלפת צילינדר הדלת. לפני החלפת המנעול, ודא שאתה יודע כיצד להצמיד את הצילינדר בחזרה למנעול. ראשית, הברג את הגזרה מבסיס ידית הדלת. זה יחשוף את הברגים המחזיקים את ידית הדלת במקומה. לאחר מכן, הכנס מברג שטוח למרכז צילינדר המנעול. סובב נגד כיוון השעון והצילינדר אמור להיפתח.

לפני שתנסה להחליף צילינדר לדלת, הסר את טבעת השמירה של הצילינדר. השתמש בחתיכה קטנה של יריעת פלסטיק כדי להגן על המנעול ולמנוע ממנו להשתחרר. לאחר מכן, השחילו את צילינדר הדלת החדש לתוך גוף המנעול, והקפידו להשחיל את צילינדר המנעול בתנועה עם כיוון השעון. הקפד לבדוק את המנעול החדש מספר פעמים לפני סגירת הדלת. אם הדלת לא ננעלת או ננעלת כהלכה, התקשר למנעולן שיתקן אותה.

החלפת מנעול לדלת

כאשר אתם מחליפים מנעול לדלת, כדאי להקדיש זמן למדוד את החורים הקיימים ולאתר את התחליף הנכון. רוב הדלתות החדשות מגיעות עם חורים שנקדחו מראש למנעול, לכן כדאי להשתמש במידות אלו כדי לבחור תחליף שמתאים לחורים הקיימים הללו. אתה יכול גם לקחת את המנעול הקיים לחנות לחומרי בניין ולבקש שיעזרו לך לקנות מנעול חדש שמתאים לאותו חור. בין אם אתה משתמש במותג אחר או סתם רוצה סגנון אחר, לא אמורה להיות לך בעיה למצוא ערכת החלפת מנעול שעובדת.

כדי להחליף את המנעול הישן, הסר את התפס והחלף אותו בחדש. הכנס בזהירות את הבריח החדש לתוך פתח המנעול. הקצה המשופע צריך לפנות לכיוון שבו הדלת מתנדנדת. כדאי גם להחליף את כפתור הנעילה. בדוק את חור המנעול בכפתור, אך וודא שאין ברגים. הכפתור חייב להיות מותקן בצד ימין, כדי שיוכל לנעול ולפתוח כראוי. התפס חייב להסתובב בצורה חלקה גם כאשר הכפתור מסובב.

סוגי מנעולים לבית

ישנם סוגים שונים של מנעולים לבית. בין היתר ישנם מנעולים אירופאים, בריחים, מנעולים ללא מפתח, מנעולי מתגים ומנעולי תיבת פקדון. לפני רכישת מנעול כלשהו, ​​התייעץ עם מנעולן לגבי הצרכים הספציפיים שלך. במקרים רבים, אתה יכול אפילו להשתמש במנעול קומבינציה, שיש לו מספר יתרונות על פני בריח רגיל. עם זאת, אם אתם מחפשים להגן על יותר מדלת או חדר אחד, מנעולים ללא מפתח הם כנראה הבחירה הטובה ביותר.

למנעולים חכמים או אלקטרוניים יש יתרונות רבים על פני מנעולים מסורתיים, אך לשניהם אין את הגמישות לספק גישה מהירה. כמו כן, גם מנעולים חכמים וגם אלקטרוניים רגישים להפסקות חשמל. זו הסיבה שאתה צריך לרכוש גיבויים לשני הסוגים. ניתן להשתמש במנעולים חכמים גם כדי להגן על רכוש מפני פורצים ואש. ניתן לשלב אותם גם עם מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה ביתיות מתקדמות אחרות. אלו הם כמה מסוגי המנעולים הנפוצים ביותר לבית כיום.

מנעולי דלת בריח עם בריח מגיעים בסגנונות ובדרגות שונות. מנעולים עם צילינדר בודד משמשים לרוב לדלתות כניסה, אך ניתן למצוא בריחים בטוחים יותר גם לדלתות פנים. סוג בריח בדרגה 1 הוא הבטוח והמאובטח ביותר מבין סוגי המנעולים השונים לבית. בעוד שמנעולי דלת עם בריח עשויים להיות פשוטים יותר להתקנה, הם עדיין יכולים לספק אבטחה מספקת.

החלפת מנעול חדש לבית

החלפת המנעולים בבית היא רעיון טוב, אך ישנן סיבות נוספות שבגללן כדאי לשקול למפתח מחדש את המנעול. אתה עלול לאבד את המפתחות שלך, או שהמנעול שלך אינו פועל כראוי. אם אתה מוצא את עצמך עם אותה בעיה, מפתח מחדש הוא פתרון טוב יותר. לעתים קרובות, אחריות לבית מכסה מפתח מחדש, כך שזו אפשרות מצוינת עבור בעל בית חדש. להלן מספר סיבות מדוע כדאי להחליף את המנעולים בביתך:

אם עברתם פריצה, או שהחליד ללא תקנה, זה הזמן להחליף את המנעול. ייתכן שפורצים הרסו מנעולים במהלך ניסיון כניסה. אם המנעול חלוד או קשה לשימוש, הגיע הזמן להחליף אותו. זה יכול להיות גם בגלל חוסר תחזוקה. ניתן אפילו להחליף את המנעול במסגרת שיפוץ הבית.

מחירון החלפת מנעולים

סוג עבודה מחיר מידע על עבודה
החלפת מנעולים רב בריח החל מ  150 ש"ח  הגעה לבית פרטי כאשר הלקוח ביקש להחליף את המנעול בבית מושכר בוצע עבודה תוך 20 דקות הוחלף הצילנדר בדלת ללקוח היה את מנעול עלות עבודה הייתה במחיר של 150 ש"ח.
החלפת מנעול כספת עליון החל מ 250 ש"ח הגעה לבניין קומות החלפת של מנעול כספת עליון ללא נזק.
החלפת מנעול עץ החל מ 200 ש"ח הגעה לבית ישן עם דלת מעץ הלקוח ביקש לפרוץ את המנעול להחליף את מנעול עץ לחדש.
פריצת והחלפת מנעול לדלת זכוכית החל מ 250 ש"ח החלפת מנעולן לדלת זכוכית בעסק בקניון המפתח של הדלת נאבד הגעתי למקום פרצתי את הדלת ואת המנעול והוחלף מנעול לדלת זכוכית חדש.
החלפת מנעול למשרד

החלפת מנעול היא אופציה טובה יותר מאשר קניית מנעול חדש למשרד שלך. עלות מנעול חדש גבוהה יותר מעלות החלפת ישן. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי

קרא עוד »
החלפת מנעול לבית

הרעיון של החלפת מנעול לבית אולי נראה כמו משימה קלה אך ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני קבלת ההחלטה. הצעד הראשון יהיה לבדוק אם

קרא עוד »
החלפת מנעול תיבת דואר

אור המנעולן מומחה החלפת מנעול תיבת דואר לבתים פרטים בניניים משרדים שירות מהיר מקצועי תשלחו תמונה או סרטון של סוג המנעול תקבלו הצעת מחיר מהירה

קרא עוד »
החלפת מנעול לדלת אש

אור מנעולן מומחה החלפת מנעול לדלת אש לבתים ומשרדים במחירים משתלמים. במבנים רבים יש דלתות אש הננעלות וניתן לפתוח אותן רק באמצעות מפתח. הסיבה לכך

קרא עוד »
החלפת מנעול כספת עליון

אור המנעולן מומחה החלפת מנעול כספת עליון לכל סוגי עבודות במחירים משתלמים. אם אתם מחפשים להחליף את מנעול הכספת העליון בכספת הביתית או העסקית שלכם,

קרא עוד »
החלפת מנעול צילינדר

אור מנעולן מומחה החלפת מנעול צילינדר לכל סוגי הדלתות במחירים משתלים מדלת עץ פלדלת אלומיניום זכוכית חסם דלת אש ומים ממד וגם דלת רב בריח

קרא עוד »
החלפת מנעול לדלת פנים

אור המנעולן שירותי החלפת מנעול לדלת פנים במחירים משתלמים. התקנת מנעול חדש עם מפתחות על דלת פנים היא פרויקט עשה זאת בעצמך פשוט הדורש מינימום

קרא עוד »
החלפת מנעול לדלת פלדלת

אור מנעולן מומחב החלפת מנעול לדלת פלדלת לכל הסוגים במחירים משתלמים. אם אתם זקוקים למנעול חדש, אך אינכם יודעים כיצד להתקין בריח או להחליף מנעול

קרא עוד »
החלפת מנעול לדלת זכוכית

החלפת מנעול לדלת זכוכית יכולה להיות משימה מאתגרת. ידוע לשמצה שקשה למצוא תחליפים למערכות מנעול שקעים. אם אתה מחליף מערכת מנעול בדלת הזכוכית שלך, אתה

קרא עוד »
צריכים מנעולן אמין ומקצועי?