סוגי מנעולים

Posted by & filed under מנעולים וצילינדרים.

סוגי מנעולים לדלתות ושערים ע"פ רוב מהו מנעול?כשמו כן הוא, מנעול הוא כלי המשמש לנעילה: בדלתות, ארונות, שרשראות אופניים, מגירות,כלי רכב וכו'.. מטרת המנעול היא לנעול חפץ, אזור מסוים ולאפשר רק לבעל המנעול לפתוח אותו באמצעות מפתח או קוד, אפילו טביעת אצבע. תלוי בסוג המנעול ותכונותיו. מנעול צילינדר  HY5  מנעול צילינדר הוא בין המנעולים הנפוצים… Read more »

החלפת צילינדר

Posted by & filed under מנעולים וצילינדרים.

החלפת צילינדר מתי אנו זקוקים להחלפת צילינדר: מעבר דירה פתיחת עסק מפתח נשבר במנעולמפתח נתקע במנעול איבוד צרור מפתחות בכל סיטצואציה אנו ממליצים לך להחליף צילינדר, החלפת צילינדר נותנת לנו תחושה בטוחה ובצדק. בכל סיטואציה כשמדובר בצילינדר משומש אנו לא יכולים לדעת למי יש מפתחות נוספים. איך לבחור צילינדר קיימות כיום בשוק מספר חברות בתחום… Read more »

חנות

Posted by & filed under מנעולים וצילינדרים.

חנות צילינדר מולטילוק MT5 צילינדר עם טכנולוגיה מתקדמת בתחום הנעילה. הצילינדר בעל 3 מערכות הגנה ומפתח מיוחד הרשום בפטנט של מולטילוק. הצילינדר מגיע עם 3 מפתחות וכרטיס מיוחד לשכפול לחץ כאן מומלץ צילינדר רב בריח לוקסיס לחץ כאן עינית דיגיטלית לדלת לחץ כאן שכפול מפתח מולטילוק MT5 הצילינדר מגיע עם כרטיס לשכפול מפתחות, חובה לשמור… Read more »