אור מנעולן

תיקון מנעולים

סוגי תיקון מנעולים

ישנן מספר סיבות שונות לכך שמנעול עשוי להיות זקוק לתיקון. ניתן לתקן חלקים קפואים, חלקים שבורים ורכיבים שבורים של המנעול. לפעמים חלקי המנעול צריכים רק להחליף. להלן מספר דוגמאות לסוגי תיקונים אלו. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד. תיקון מנעולים חשוב אם המנעול שלכם אינו תקין. מנעול עשוי להיות קשה לפתיחה או שאינו מסוגל לתפקד כראוי.

תיקון מנעולים לבית ולמשרד

מפתח מחדש של מנעול יכול להיות אפשרות מצוינת כאשר אתה רוצה להגביל את הגישה לבית שלך. בניגוד להחלפת מנעולים, ניתן לבצע מפתח מחדש בלי הרבה בעיות, וזה לא ישנה אף אחת מתכונות האבטחה האחרות של המנעול שלך. זה גם יספק לכם תחושת ביטחון חדשה, שכן עדיין יהיה לכם מפתח אחד לכל הבית. זוהי בחירה מצוינת עבור אנשים שאיבדו או הטעינו את המפתחות שלהם, או שפשוט רוצים להגן על הבית או העסק שלהם מפני מבקרים לא רצויים.

מפתח מחדש של מנעול יכול להיות גם אופציה מצוינת אם איבדת מפתח או עברת לבית חדש ואין לך חילוף. מטעמי נוחות ואבטחה, מפתח מחדש הוא חלופה משתלמת להחלפת המנעולים שלך. לאחר שווידאתם שיש לכם מפתח חדש, תוכלו למקש מחדש את המנעולים שלכם, מה שימנע מכם צורך לרכוש חדשים מאוחר יותר.
תיקון מנעולים

כדי למפתח מחדש מנעול, תצטרך לפרק את המנעול ולהחליף את הפינים הישנים בחדשים. הפינים החדשים צריכים להתאים לחריצים במפתח החדש. כדאי גם לשמור את המפתח הישן כדי שתוכל לבדוק את הפונקציונליות של המפתח החדש. אם יש לך מספר מנעולים למפתח מחדש, תוכל להפוך את התהליך כולו לנוח יותר על ידי לחיצה מחדש של כולם בבת אחת. מחזיק המפתחות לא יהיה מלא ואתה תהיה חופשי מלחפש שוב את אותו מפתח.

מפתח מחדש של מנעול הוא תהליך פשוט שאתה יכול להשלים בעצמך. עם זאת, אם אין לכם את הכלים והניסיון המתאימים, תמיד תוכלו לקרוא למנעולן שיעשה זאת עבורכם. זוהי דרך מצוינת להבטיח שלעולם לא תצטרך להתמודד שוב עם אובדן מפתח. זה גם רעיון טוב לשקול את התקציב שלך כאשר מפתח מחדש מנעול. רק זכור לעקוב אחר אמצעי הזהירות בעת ביצוע משימה זו.

ניתן להזמין את אור מנעולן באזור המרכז גם בערים:

שירותי תיקון מנעולים לדלת

החלפת מנעול בדלת יכולה להיות משימה פשוטה למדי. במקרה שהמנעול נשבר, אתה יכול פשוט למקם אותו מחדש עד שתוכל לקבל חלופה. לפני שתחליף את המנעול, אולי תרצה להביא את הישן לחנות לחומרי בניין כדי שיוכלו לתת לך את המידות המתאימות. לחילופין, אתה יכול פשוט לקנות את המנעול החדש ולהשאיר את הישן במקומו. כך תוכלו להתקין את המנעול החדש מיד עם הגעתו לביתכם.

כדי להחליף מנעול בדלת שלך, תחילה קבע אם המנעול הקיים מכיל חלקים קפואים או שבורים. לאחר מכן, אתה יכול להחליף חלקים אלה. עליך להשתמש באותו סוג של כלים כדי להחליף מנעול בדלת שלך. אם למנעול יש ידית, כדאי להשתמש במפתח ברגים בגודל המתאים. כדי להסיר את לוחית הברגים, עליך לשחרר אותה. לאחר הסרת לוחית הברגים, כעת תוכל לשחרר את הברגים הנותרים.

הסיבה העיקרית לכך שאנשים בוחרים בהחלפת מנעולים בדלתות שלהם היא להימנע מפולשים לא רצויים. ייתכן שאנשים לא רצויים אלה העתיקו מפתח משוכפל או שהם זקוקים למפתח חדש. החלפת מנעולים יכולה לסייע במניעת פעילויות לא בטוחות שכאלה. אבל התהליך לא זול. לכן, חשוב לשקול אפשרויות אחרות. אם אין לכם זמן לבצע הליך זה בעצמכם, הזמנת מנעולן שיחליף את המנעול בדלת שלכם יכולה להיות אופציה משתלמת ויעילה יותר.

סיבה נוספת להחלפת מנעולים היא שיפור האבטחה. מנעול איכותי יותר יגן על הבית או העסק שלך מפני פולשים. כדאי לקבל הצעת מחיר ממנעולן לפני שמתחייבים למשהו. אבל הקפידו להתרחק מהרמאים שמתחזות למנעולנים ולהירשם במנוע חיפוש פופולרי. הם לעתים קרובות אלה שאתה לא רוצה להתמודד איתם. ישנן דרכים להימנע מקריעה ולמצוא מנעולן שיוכל להציע לכם את המחיר והשירות הטובים ביותר.

סימנים שמנעול נשבר

אם אתה חושד שנפרץ לביתך, ישנם כמה סימנים לכך שהמנעול שלך פרוץ. ניסיונות להיכנס בדרך כלל כרוכים בכוח גס, שעשוי להיות כרוך בקדיחה דרך המנעול או שימוש במוט. השביל שנוצר של מתכת מעוותת או עץ מפוצץ הם סימנים ברורים לניסיון פריצה. בנוסף, ייתכן שהבחנת בעיוות או עיוות של הבריח או הבריח, שהם סימן מובהק לניסיון פריצה.

מפתחות רזרביים הם סימן נוסף לכך שהמנעולים שלך נפגעו. אלה יכולים לכלול מפתחות שנתת לאחרים. הם עשויים להיות גם ברשותם של סטוקרים. גם אם למנעול יש חותמת "לא לשכפל", כל אחד יכול לעשות עותק של המפתח. אולי אפילו יש לך מפתח יושב על מדף איפשהו ולא מבין אותו. זה יכול להוביל לפרנויה.

אם אתה מבחין שמנעולי הדלת או ידיות הדלת שלך אינם פועלים כהלכה, ייתכן שתצטרך להזמין מנעולן מיד. בעיות אלו עשויות להיות מינוריות, אך הן עלולות להוביל לבעיות חמורות יותר בהמשך הדרך. אם תבחין בסימני האזהרה המוקדמים האלה, ייתכן שתוכל לתקן את המנעול שלך לפני שיהיה מאוחר מדי. מנעולן טוב יכול לתקן את מנעול הדלת שלך במהירות. כשזה מגיע לאבטחת הבית, חשוב להבטיח את האיכות של מנעולי הדלתות וידיות הדלתות שלך.

סימן נפוץ נוסף לפגיעה במנעול הוא הימצאות שקעים או סימני שפשוף על פני המנעול. זהו סימן נפוץ לכך שפורץ ניסה לתפוס את המנעול, אך ישנן דרכים למנוע זאת. על ידי ביצוע העצות הללו, תוכל להימנע מלהיות קורבן של שיבוש מנעולים. אז איך אתה יכול לדעת אם המנעול שלך שבור?

מפתח מחדש של מנעול לעומת החלפת מנעול

ישנם כמה הבדלים בין החלפת מנעול למפתח מחדש. הראשון כרוך בהחלפת המנעול הקיים, ואילו השני הוא פשוט עניין של החלפת המפתח שעובד במנעול. כאשר מדובר בהחלפת מנעול, מפתח מחדש הוא אופציה מצוינת עבור בתים רבים. בעוד שמפתח מחדש יעלה קצת יותר מהחלפת המנעול כולו, זה גם ייתן לך שקט נפשי.

כאשר בוחנים האם להחליף מנעול, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. העלות, התכונות והמטרה של השינוי הם גורמים חשובים. יש להחליף מנעול אם הוא אינו פועל כראוי, אינו עומד בתקני האבטחה הנוכחיים או מיושן. עם זאת, מפתח מחדש של מנעולים יכול להיות אלטרנטיבה טובה אם אתה חושש שהמנעול הקיים שלך עלול לא לפעול כראוי. החלפה היא גם אפשרות טובה אם אין לך הרבה כסף או שאתה חושש לאבד את המפתח שלך.

מפתח מחדש של מנעול הוא אפשרות טובה לבעלי בתים חדשים בתקציב נמוך. התהליך דורש רק כמות קטנה של עבודה, ודורש שמנעולן יבחר לפתוח את המנעול כדי להחליף חלק מהחלקים. עם זאת, מפתח מחדש של מנעול הוא דרך מצוינת להגן על הבית שלך, במיוחד אם אתה שוכר. יתרה מכך, מפתח מחדש של מנעול גם מבטיח שיש ברשותכם את סט המפתחות המעודכן ביותר.

החלפת מנעול היא רעיון טוב כשאתה עובר לבית חדש, אך מפתח מחדש של מנעול הוא אפשרות טובה יותר אם אתה כבר גר בביתך. רוב האחריות לבית יכסה את תהליך המפתח מחדש. מפתח מחדש של מנעול גם מציע לך שקט נפשי אם אתה חושד שלבעלים קודמים יש מפתח לבית החדש שלך.

עלות תיקונים

עלות תיקון מנעולים משתנה בהתאם למצב. תיקון מנעול רגיל יכול לעלות בין 50 ל-200 ש"ח, בעוד שהחלפת המנעול עולה 200 עד 400 ש"ח. אתה יכול גם להפעיל מחדש את ההצתה עבור ש"ח 50 עד ש"ח150, בהתאם ליצרן ולדגם של המכונית שלך. עם זאת, להרבה מכוניות חדשות אין הצתה עם מפתח, אז תצטרך להביא את המכונית שלך למכונאי רכב לצורך העבודה.

בהתאם למורכבות העבודה, החלפת מנעולי דלתות יכולה להיות פרויקט עשה זאת בעצמך קשה. מנעולים מסוימים דורשים פירוק מועט או לא. עם זאת, אחרים ידרשו הסרה של לוח הדלת הפנימי. החלפת צילינדר למנעול דלת רכב תצריך כנראה טכנאי מנוסה לפתיחת הדלת. אם אתה צריך להחליף את המנעול שלך, אתה יכול למצוא חנות תיקונים מוכרת המוכרת מנעולים באזור שלך.

במכוניות מודרניות, מנגנון הנעילה, המכונה גם מנעול הדלת, הוא ציוד מסובך. הוא כולל את תפס הדלת ומתחבר ללוחית מכה במשקוף דלת המכונית. המכלול כולו יכול לנוע בין 30 ל-700 ש"ח. רוב החלקים עולים בין 70 ל-150 ש"ח. אם אינכם מוצאים מנעולן מוסמך שיחליף אותו, תוכלו להביא את הרכב שלכם לחנות המתמחה בתיקון רכב.

אמנם תיקון מנעול רכב עשה זאת בעצמך הוא אפשרות פופולרית, אבל אולי זה לא הפתרון המעשי ביותר. ללא קשר לסוג המנעול שאתה מחליף, בסופו של דבר תשלם הרבה יותר ממה שהיית משלם עבורו מלכתחילה. בעוד שהחלפת מנעולי דלתות עשויה להיות זולה, הרכיבים הפנימיים והמעגלים של מנגנון הנעילה האלקטרוני יוסיפו לעלות הכוללת. אם אינך בטוח בכמה עבודה נדרשת, התקשר למנעולן במקום לנסות להחליף את המנעול בעצמך.

כיצד לבצע תיקון מנעולים בעצמך

אם אתה מתקשה לפתוח או לסגור את הדלת, הגיע הזמן לחשוב על תיקון מנעולים. פתרונות אלו נעים מהחלפת מנעולים שבורים ועד התאמת לוחות שביתה. אתה יכול גם לתקן מנעולים תקועים בעצמך. כדי לתקן מנעול שנתקע, אתה יכול להשתמש באוויר דחוס כדי לנקות את חור המנעול. שמן חודר או סיכה יכול גם להסיר לכלוך ולכלוך מחור המנעול. אם התיקונים הללו לא עובדים, כדאי לקרוא למנעולן.

תיקון מנעול לדלת

אם אתה צריך לתקן מנעול לדלת, אתה צריך לדעת איך למצוא את הגורם לבעיה. ייתכן שלא ניתן יהיה לפתוח חלק מהמנעולים בגלל מפתח שבור. מפתח שבור עלול לגרום להיבטים אחרים של המנעול להתקלקל. עם זאת, אם אינך רוצה לתקן את המנעול, תוכל לנסות כמה טכניקות קלות. אם אתה לא מצליח להוציא את המפתח, אתה יכול להשרות את מנעול הדלת בנפט למשך 24 שעות.

ראשית, עליך לקבוע אם צילינדר המנעול רופף. זה בדרך כלל תיקון פשוט יחסית לכל עשה זאת בעצמך, אבל זה יהיה תלוי בידע שלך ובכלים שיש לך. כאשר הצילינדר רופף, הברגים המחזיקים אותו במקומו משתחררים או פגומים. אם אין לך את הכלים הנכונים, תוכל לרכוש אותם בחנות לחומרי בניין.

בעיה נפוצה נוספת היא שצילינדר המנעול משוחרר מדי. זה מקשה על הנעילה והפתיחה של הדלת, מה שעלול להשאיר אותך תקוע בחוץ. התיקון לבעיה זו הוא די פשוט: הדק את הברגים. ייתכן שיהיה צורך להסיר גם את לוח החזית, מכיוון שהברגים עשויים שלא להיראות בקלות. ייתכן שיהיה צורך להסיר את לוח החזית של המנעול כדי להגיע לצילינדר המנעול. לפעמים, אתה צריך להסיר חלקים מהדלת כדי לגשת לצילינדר המנעול.

תיקון מנעול שבור

תיקון מנעול שבור הוא קל, אך ייתכן שיהיה עליך לפרק אותו כדי לגשת אליו. לשם כך, הסר תחילה את הברגים המחזיקים אותו יחד. זה יחשוף את הפיר המחבר את מנגנון ה-deadbolt לידית. אם הפיר לא מיושר, המנעול עשוי להיראות שבור, אך הוא עדיין פונקציונלי. כדי ליישר את הציר, הסר את שני הברגים. ברגע שהפיר יצא, אתה יכול להרכיב מחדש את המנעול.

המנגנון של מנעול שבור הוא הסיבה העיקרית לכך שהוא לא מסתובב עם הכנסת המפתח לתוכו. חומר סיכה יכול לעזור בבעיה זו. לחלופין, מפתח העשוי מחומר אחר עשוי לעבוד. בכל מקרה, מנעולן מקצועי יוכל לייעץ לכם על הגישה הטובה ביותר לנקוט. אם אף אחת מהגישות הללו לא עובדת, ייתכן שהגיע הזמן להחליף את המנעול.

מנעולים שבורים הם אי נוחות גדולה. מנגנון נעילה פגום עלול שלא להיפתח עם מפתח, ואף עלול לפגוע בביטחון הבית שלך. מנעול שבור עשוי להיות בעיה פשוטה, אך התוצאה עלולה להיות הרת אסון. מנעולן יוכל לתקן או להחליף עבורכם את המנעול. ודא שלאדם שאתה שוכר יש ניסיון רב עם מנעולים ומנגנוני מפתחות. כך תהיו בטוחים שיהיו לו הידע והכלים לתקן את הבעיה.

תיקון מנעול דלת שגוי

מנעולי דלת שגויים יכולים להיות מתסכלים ויכולים להזיק לדלת שלך, אבל זה לא בלתי אפשרי לתקן אותם. ניתן להסיר את הברגים המחזיקים את לוחות הצירים למסגרת הדלת. השתמש במקדחה כדי להסיר את הברגים המופשטים ולהחליף אותם בחדשים. הברגים המרכיבים את לוחית הציר צריכים להיות באורך של שלושה סנטימטרים. הקפד להחיל את Loctite Threadlocker על הברגים כדי למנוע הפשטה. אם הברגים קשים מדי להסרה, אתה יכול לנסות להשתמש בפטיש כדי להוציא את הפינים.

אתה יכול גם להשתמש בפלנר חשמלי כדי לגרד את קצה לוחית הפגיעה שיוצרת מגע עם התפס. אם לא, השתמש בקובץ מתכת כדי לגרד את קצה החור עד שהוא גדול מספיק עבור התפס. לאחר מכן, בדוק אם יש רווחים שהתפס עושה כשהוא נסגר. אם הדלת תקועה במצב פתוח, התפס לא מיושר לא יתחבר עם לוחית הפתיחה.

אם אינך מסוגל למשוך את הבורג מלוחית הפגיעה, השתמש במאזמל כדי להסיר את החסימה בחור הבורג. זה יאפשר לבורג להתארך במלואו. אם אינך יכול להסיר את החסימה בכיס הבורג, אתה יכול לנסות להעלות או להוריד את לוחית המכה. אם זה לא עובד, אתה יכול להחליף את לוחית השביתה. אם הבעיה נמשכת, אתה יכול להשתמש באיזמל כדי להפוך את כיס הבורג לעומק ורחב יותר או גבוה יותר.

תיקון לוחית מכה שגויה

אם יש לך מנעול שיש לו לוח שביתה לא מיושר, אתה יכול לתקן אותו בקלות בעצמך. ראשית, עליך לוודא כי לוחית הפגיעה ממורכזת כהלכה. כדי לעשות זאת, תחילה עליך להסיר את לוחית השביתה הישנה מהמנעול. לאחר מכן, קח פטיש ומברג וסמן את החורים לאן נהגו ללכת הברגים הישנים. השתמש בסימנים כמדריך כדי לקדוח את לוחית השביתה החדשה לתוך הדלת. לבסוף, סמן את הקצה התחתון של הצלחת החדשה. זאת על מנת שתדעו היכן לסמול את האזור הזה כדי שיתאים לו.

דרך נוספת לתקן לוחית שביתה שגויה במנעול היא לדחוף את מנגנון הנעילה הרחק מלוחית הפגיעה. אתה יכול לעשות זאת באמצעות מקדחה אלחוטית. לחלופין, אתה יכול גם להשתמש בידית המנעול שלך כדי להזיז בעדינות את לוחית הפגיעה. אם אינכם יכולים לעשות זאת בעצמכם, תוכלו לקרוא למנעולן שיתקן את הבעיה. אם הבעיה נמשכת, אתה יכול גם לנסות למקם מחדש את הדלת כדי שהיא תתיישר כראוי.

אם חוסר היישור קטן בלבד, אתה יכול לתקן את הבעיה על ידי תיוק לוחית השביתה. אם אינך יכול לתקן את חוסר היישור באמצעות תיוק, אתה יכול לנסות לגזור את המשקוף ולמלא את השקע הישן. אם זה לא עובד, אתה יכול להחליף את לוחית השביתה בחדשה. אתה יכול לרכוש שביתות דלת מתכווננות באינטרנט כדי לתקן פגיעות לא מיושרות.

תיקון תפס או בורג שבור

בעוד שבריח או בריח שבורים הם לעתים נדירות סיכון אבטחה גדול, זה יכול להקשות על סגירת דלת. ברגי תפס אינם חזקים כמו בריח, אשר ממלאים תפקיד קריטי באבטחת הבית. יש להדק היטב את הבריח כדי למשוך לאחור ולהתרחב כמתוכנן. ניתן לשבור את בורג הבריח, וניתן לרכוש חלק חלופי בחנות לחומרי בניין.

במקרים מסוימים, בורג או תפס שבורים יכולים להיגרם כתוצאה מחסימה במתח הקפיץ. לדוגמה, חלודה או רטיבות בחלקי המנעול עלולים להפריע לתנועת הבורג או התפס. אם זה קורה, יש להזמין מנעולן מקצועי. אם אינכם בטוחים כיצד לתקן בריח שבור, תוכלו לנקוט בצעדים המתאימים להתקנה מחדש של הבריח או הבריח.

השלב הראשון בתיקון תפס או בורג שבור הוא לאתר את הבעיה ולזהות את הסיבה. לפעמים, התפס נשבר דרך ציר. זה יכול לגרום לכל שרשרת החלקים המקיימים אינטראקציה להישבר. סיבות אחרות כוללות חור מוגדל בציר או הצטברות חלודה על הבריח של הדלת או צילינדר המפתח. כדי לתקן תפס או בריח שבורים במנעול, תחילה זהה את היצרן של החומרה של הדלת.

פתרון בעיות במנעול

לפני שתוכל להתחיל בפתרון בעיות במנעול, תחילה עליך לקבוע מה לא בסדר בו. אם מנעול לא מסתובב, זה יכול להיות בגלל קורוזיה, חלודה או בעיה אחרת. אם זה המקרה, אתה יכול להשתמש בחומר סיכה מתכתי כדי לגרום לו להסתובב. אם זה לא עובד, אתה יכול פשוט למשוך את המנעול כדי לפתוח אותו בכוח. אבל תהליך זה יכול לקחת זמן ודורש מעט מאמץ.

מחירון תיקון מנעולים

סוג עבודהמחירמידע על עבודה
תיקון מנעול לדלת אלומיניוםהחל מ 250 ש"חמנעול בדלת אלומיניום הגעה לבית עסק עם דלת אלומיניום פריצת המנעולן החלפת מנעול לחדש עבודה של בין 20 30 דקות עבודה.
תיקון מנעול לעסקהחל מ 300 ש"חהגעה לחנות עם דלת זכוכית היה צורך לפרוץ את המנעול להחליף את המנעול למנעול זכוכית הגענו תוך 30 דקות הלקוח היה מרוצה.
תיקון מנעול עץהחל מ 200 ש"חהגעה לבית פרטי בחדר שינה המנעול לא מסתובב בדלת בדקנו את הבעיה של המנעול עץ והפתרון היה שימון הדלת החלפת מפתח קיים שעובד יותר טוב.
תיקון מנעול צילינדרהחל מ 250 ש"חקבלתי קריאה לתיקון מנעול מדלת עץ בית מושכר הלקוח רצה להחליף את המנעול צלינדר בחדר ילדים בוצע החלפה במהירות ללא נזק.
תיקון מנעול מגנטי

ערכת תיקון המנעולים המגנטיים היא סט כלים המשמשים לתיקון מנעול מגנטי שבור או לא תקין. מנעולים מגנטיים מותקנים על משקוף הדלת ויש להם מגנט המונח

קרא עוד »
תיקון מנעול לדלת פנים

אור מנעולן מומחה תיקון מנעול לדלת פנים החלפת מנעול בדלת פנימית עלולה לגרום למגוון רחב של בעיות. במאמר זה נדון כיצד לבחור ידית חדשה לדלת,

קרא עוד »
תיקון מנעול לדלת עץ

ארו מנעולן מומחה תיקון מנעול לדלת עץ החלפת מנעול תיקון ללא נזק יחס אישי לכל לקוח שירות מקצועית ואדיבות אם מאות לקוחות מרוצים. כיצד לתקן

קרא עוד »
תיקון מנעול צילינדר

זקוקים תיקון מנעול צילינדר? מאמר זה יעזור לכם עם טיפים לתיקון והחלפת צילינדר שבור או קפוא. תלמד גם איך להחליף צילינדר ולחסוך כסף תוך כדי.

קרא עוד »
תיקון מנעול כספת עליון

מאמר זה עוסק תיקון מנעול כספת עליון וכיצד להחליף חוגה, קומבינציה או מנעול אלקטרוני. אם נעלתם את עצמכם מחוץ לכספת, תוכלו לבצע את ההוראות הפשוטות

קרא עוד »
צריכים מנעולן אמין ומקצועי?